Bratislavská mestská karta


Bratislava on line

  • You Tube
  • Facebook

Vyhľadávanie

 

Cesta: Titulka > O karte

 

OTP Banka prináša Bratislavčanom predplatenú BMK nabitú zľavami

OTP banka
Od 1. júla prináša OTP Banka Slovensko, a.s., bratislavským klientom predplatenú Bratislavskú mestskú kartu (BMK) s mnohými výhodami. Predplatená BMK poskytuje voľnosť, bez povinnosti viazať sa otvorením bežného účtu v banke.
„Sme veľmi radi, že Bratislavčanom môžeme priniesť túto modernú mestskú kartu vo forme predplatenej platobnej karty bez povinnosti založenia bežného účtu. Prinášame ju ako druhá banka na Slovensku a sme presvedčení, že zákazníkov spojenie slobody predplatenej karty a možnosti jej dobíjania upúta. Klient si kartu dobíja podľa toho, koľko plánuje minúť a naša banka ako jediná neurčuje dolnú hranicu dobíjania. Som presvedčený, že Bratislavčania predplatenú platobnú kartu ocenia aj po zvýšení cien predplatených cestovných lístkov DPMB od 1. augusta. Určite vo väčšej miere využijú jej funkcionalitu „električenky“ v MHD. Pri ročnom predplatenom cestovnom lístku môže karta priniesť úsporu až 25 EUR. Klient má svoje prostriedky pod dokonalou kontrolou aj tým, že dostáva výpisy o kartových transakciách e-mailom alebo SMS. Sme presvedčení, že predplatená BMK bude medzi Bratislavčanmi veľmi úspešná,“ hovorí Jozef Adamkov, člen predstavenstva a zástupca generálnej riaditeľky.
 

 
 

Predplatená BMK je medzinárodná platobná karta Maestro typu Prepaid. Je určená pre občanov s trvalým pobytom v Bratislave vo veku od 18 rokov. Klient si pri zriadení karty nemusí v banke otvoriť bežný účet. Prvé dobitie karty však musí byť minimálne 15 EUR, inak je predplatená BMK dobíjateľná kedykoľvek a bez obmedzenia minimálnej výšky sumy. Je vybavená bezkontaktnou technológiou PayPass, ktorá klientovi umožňuje realizovať rýchle mikroplatby do 20€ bez zadania PIN čísla. Predplatená BMK plní dopravnú funkcionalitu - nahrádza „električenku“ a prináša 10% zľavu na všetky typy predplatených lístkov na MHD. Jej výhodou je, že zahŕňa aj veľký program zliav poskytovaný mestskými organizáciami a komerčnými subjektmi. Predplatená BMK slúži aj ako elektronický preukaz v knižniciach, poskytuje 20% zľavy v múzeách, galériách, ZOO a na športoviskách, ako aj zľavy v mnohých obchodoch (www.karta.bratislava.sk). Karta môže slúžiť aj na dobíjanie kreditu mobilného telefónu.

Bratislavčania si môžu BMK kartu zriadiť za poplatok 3 EUR bez otvorenia bežného účtu. Karta je naviazaná len na špeciálny Účet karty, na ktorom je povinný minimálny zostatok 5 EUR. Po jednoduchom zadaní žiadosti si klient môže, maximálne do 3 týždňov, prevziať BMK aj PIN číslo na pobočke. Karta je vydaná na 3 roky s automatickou obnovou. O pohyboch na kartovom účte je klient informovaný výpisom ku karte, ktorý je zasielaný emailom. Klient predplatenej karty môže dostávať notifikácie o transakciách emailom alebo SMS. Ročný poplatok za kartu je 3 €, pričom hotovostné aj bezhotovostné dobíjanie karty je bezplatné.

 

Aktualizácia: 4.7.2011

 
 
 

O karte

Preskočiť ponuku  

Kalendár akcií

 

<< Október 2020 >>

Aktuálny mesiac neobsahuje žiadne akcie.

týždeňPoUtStŠtPiSoNe
39. týždeň2829301234
40. týždeň567891011
41. týždeň12131415161718
42. týždeň19202122232425
43. týždeň2627282930311
44. týždeň2345678

Banky vydávajúce Bratislavskú mestskú kartu

 

Kontakt

©
Hlavné mesto SR Bratislava, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava, Tel: +421 2 5935 6111, E-mail: webmaster@bratislava.sk

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.