Bratislavská mestská karta


Bratislava on line

  • You Tube
  • Facebook

Vyhľadávanie

 

Cesta: Titulka > Ako používať kartu

 

Postup pri výbere a získaní Bratislavskej mestskej karty

Banka
Pozorne si prečítajte, ako postupovať pri výbere Bratislavskej mestskej karty z pohľadu Vášho vzťahu k banke.
 

 
 

A/ Nemám účet v banke:                                   

A1/ Nechcem si založiť účet v banke:

Navštívim pobočky UniCredit Bank alebo Poštovej banky, ktoré vydávajú Bratislavskú mestskú kartu aj bez potreby založenia účtu v banke a požiadam o vydanie predplatenej (dobíjateľnej)  Bratislavskej mestskej karty.

A2/ Chcem si založiť bežný účet v banke vydávajúcej Bratislavskú mestskú kartu:

V pobočke ktorejkoľvek banky vydávajúcej Bratislavskú mestskú kartu (OTP Banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Poštová banka, Slovenská sporiteľňa) požiadam o zriadenie účtu a bezplatné vydanie Bratislavskej mestskej karty k účtu.

B/ Mám účet banke:

B1/ Banka v ktorej mám vedený účet, vydáva Bratislavskú mestskú kartu (OTP Banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Poštová banka, Slovenská sporiteľňa). Mám 2 možnosti získania Bratislavskej mestskej karty:

1. V pobočke "svojej" banky požiadam o bezplatné vydanie Bratislavskej mestskej karty k účtu.

2. Ak nechcem mať Bratislavskú mestskú kartu k svojmu účtu, navštívim pobočku niektorej z bánk,  ktoré vydávajú Bratislavskú mestskú kartu bez nutnosti založenia účtu v banke (UniCredit Bank, Poštová banka) a požiadam o vydanie predplatenej (dobíjateľnej) Bratislavskej mestskej karty. V UniCredit Bank je možné získať predplatenú kartu aj bez návštevy banky, vyplnením formulára na internetovej stránke. Viac info..

B2/ Banka v ktorej mám vedený účet, zatiaľ nevydáva Bratislavskú mestskú kartu. Mám 2 možnosti získania Bratislavskej mestskej karty :

1. Nechcem si založiť účet v inej banke. Navštívim pobočku niektorej z bánk,  ktorá vydávajú  Bratislavskú mestskú kartu bez potreby  založenia účtu v banke (UniCredit Bank Poštová banka) a požiadam o vydanie predplatenej (dobíjateľnej) Bratislavskej mestskej karty .

2. Chcem si založiť účet v banke, ktorá vydáva Bratislavskú mestskú kartu k účtu. V pobočke ktorejkoľvek banky vydávajúcej Bratislavskú mestskú kartu k účtu (OTP Banka, UniCredit Bank, VÚB banka, Poštová banka Slovenská sporiteľňa) požiadam o zriadenie účtu a bezplatné vydanie Bratislavskej mestskej karty. 

Upozornenie pre mládež do 15 rokov k Bratislavskej mestskej karte!

Mládež do 15 rokov môže získať  Bratislavskú mestskú kartu vo vydávajúcich  bankách za nasledovných podmienok:

OTP banka vydá Bratislavskú mestskú kartu  k zriadenému účtu pre dieťa už od 6 rokov  (bez poplatkov za zriadenie a vedenie účtu)
-  vo VÚB banke je možné pre deti od 8 do 15 rokov požiadať o vydanie Bratislavskej mestskej karty k účtu rodiča;
Poštová banka vydá pre deti od 6 rokov  predplatenú Bratislavskú mestskú kartu aj bez potreby otvorenia účtu.

Pre mládež od 15 rokov je možné vydať Bratislavskú mestskú kartu  k zriadenému bežného účtu v ktorejkoľvek z bánk vydávajúcich Bratislavskú mestskú kartu  (OTP, UniCredit Bank, VÚB banka, Poštová banka, Slovenská sporiteľňa), alebo požiadať o predplatenú Bratislavskú mestskú kartu v UniCredit Bank alebo v Poštovej banke.

 

Aktualizácia: 15.4.2011

 
 
 

Ako používať kartu

Preskočiť ponuku  

Kalendár akcií

 

<< Marec 2021 >>

Aktuálny mesiac neobsahuje žiadne akcie.

týždeňPoUtStŠtPiSoNe
9. týždeň1234567
10. týždeň891011121314
11. týždeň15161718192021
12. týždeň22232425262728
13. týždeň2930311234
14. týždeň567891011

Banky vydávajúce Bratislavskú mestskú kartu

 

Kontakt

©
Hlavné mesto SR Bratislava, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava, Tel: +421 2 5935 6111, E-mail: webmaster@bratislava.sk

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.