Bratislavská mestská karta


Bratislava on line

  • You Tube
  • Facebook

Vyhľadávanie

 

 

Projekt Bratislavská mestská karta sa od 1. júla 2021 RUŠÍ.

Vaše BMK budú aj naďalej fungovať ako bankomatové karty a nosiče predplatných cestovných lístkov až do vypršania platnosti, avšak, bez možnosti získania zliav na MHD a do mestských inštitúcií.

Namiesto 10% zľavy na predplatný cestovný lístok v MHD zavádzame jednotnú cenu ročného PCL pre všetkých 199 €. Okrem zľavneného cestovného v MHD ponúkneme všetkým obyvateľom a návštevníkom Bratislavy zvýhodnené vstupné na mestské kúpaliská a postupne aj do ostatných kultúrnych inštitúcií mesta.
Pre viac informácií sledujte www.bratislava.sk.

 

Cesta: Titulka > O karte

 

Ako získať kartu

Každý záujemca o Bratislavskú mestskú kartu môže požiadať o jej vydanie vo všetkých bratislavských pobočkách nasledovných bánk:
 

 
 

V závislosti od toho, či záujemca má alebo nemá účet v niektorej z uvedených bánk, je postup pri vybavovaní BMK nasledovný:

  1. Ak záujemca o BMK má účet v jednej  z hore uvedených bánk navštívi svoju  banku a požiada o vydanie BMK k svojmu účtu. V prípade, že chce záujemca zabezpečiť BMK aj pre svoje dieťa, požiada o vydanie BMK k svojmu účtu alebo podúčtu. Ak banka, v ktorej má účet, nevydáva pre dieťa  BMK k účtu alebo podúčtu záujemcu, môže BMK zabezpečiť pre svoje dieťa podľa pokynu uvedeného v bode 3 c.
  2. Ak záujemca o BMK nemá účet ani v jednej z uvedených bánk a má záujem o založenie účtu v niektorej z uvedených bánk a následne o vydanie BMK k účtu – môže požiadať o otvorenie účtu v hociktorej pobočke hore uvedených bánk a zároveň požiadať o vydanie BMK k novovytvorenému účtu. 
  3. Ak záujemca o BMK:
  • a.nemá účet ani v jednej z uvedených bánk a nemá záujem o založenie účtu v týchto bankách, môže si vybaviť dobíjaciu, tzn. predplatenú BMK v UniCredit banke.
  • b.nemá účet v žiadnej banke a ani nemá záujem si účet v banke založiť alebo 
  • c.potrebuje zabezpečiť BMK pre svoje dieťa od 15 rokov v prípade, keď nemôže alebo nechce mať vydanú BMK pre dieťa k svojmu bankovému  účtu alebo podúčtu, môže požiadať o vydanie BMK vo forme predplatenej (dobíjacej) Bratislavskej mestskej karty (za ročný poplatok   3,-€ ) v hociktorej pobočke UniCredit Bank (vydáva predplatené BMK len od 15 rokov)                                                                                                       
                                                                                                                      

 

Aktualizácia: 27.6.2016

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > O karte
 
 
 

O karte

Preskočiť ponuku  

Kalendár akcií

 

<< Apríl 2021 >>

Aktuálny mesiac neobsahuje žiadne akcie.

týždeňPoUtStŠtPiSoNe
13. týždeň2930311234
14. týždeň567891011
15. týždeň12131415161718
16. týždeň19202122232425
17. týždeň262728293012
18. týždeň3456789

Banky vydávajúce Bratislavskú mestskú kartu

 

Kontakt

©
Hlavné mesto SR Bratislava, Primaciálne nám. 1, 814 99 Bratislava, Tel: +421 2 5935 6111, E-mail: webmaster@bratislava.sk

Teraz ste v móde "Bez grafiky". Prepnutím do grafického zobrazenia zobrazíte štandardnej verzii webu.